مورگیج ایجنت

مورگیج ایجنت در تورنتو

خرید ملک در کانادا مهم ترین و جذاب ترین رویای افرادی می باشد که قصد مهاجرت به کانادا و یا سرمایه گذاری در این کشور را دارند. امروزه وام مسکن یکی از مهم ترین وام های کشور کانادا محسوب می شود که خریداران ملک می توانند از آن استفاده نمایند. این کمک مالی نقش بسیار موثری در تامین بودجه مورد نیاز برای خرید ملک در کانادا را دارد. از طرفی روش های متعددی وجود دارد که افراد می توانند از طریق آن ها برای دریافت وام اقدام کنند. دریافت وام از مورگیج ایجنت ها یا مورگیج بروکر ها یکی از بهترین روش های اقدام برای دریافت این وام است. البته پیش از آن که بخواهید برای دریافت وام مورگیج اقدام کنید، بهتر است در ابتدا با شرایط و نکات قابل توجه در رابطه با انتخاب بهترین مورگیج ایجنت آشنا شوید.

مورگیج ایجنت کیست؟

افرادی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند به خوبی می دانند که عدم دریافت مورگیج می تواند کار آن ها را با مشکل مواجه کند. از طرفی دریافت مورگیج از بانک های کانادایی فرایند بسیار سخت و پیچیده ای را پیش روی مهاجران قرار می دهد. همکاری با مورگیج ایجنت کانادا یکی از بهترین روش های دریافت وام مسکن است که مهاجران نیز به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند.

مورگیج ایجنت یا مورگیج بروکر با تجربه و روابط خود وام مسکن را با شرایط راحت تر نسبت به بانک ها، در اختیار متقاضیان قرار می دهد. البته انتخاب مورگیج بروکر باسابقه در این موضوع بی تاثیر نیست و می تواند به موفقیت در این مسیر کمک کند. به همین دلیل است که امروزه اکثر افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در کانادا را دارند، از مورگیج بروکر استفاده می نمایند.

مورگیج ایجنت در تورنتو

وظایف مورگیج بروکر فارسی زبان در تورنتو/کانادا

انتخاب مورگیج ایجنت می تواند به متقاضیان وام مسکن کمک کند تا با شرایط راحت تر و در مدت زمان کوتاه تری وام را دریافت نمایند. ارتباط با یک مورگیج بروکر فارسی زبان سبب می شود تا با راحتی بیشتری شرایط خود را توضیح دهید و راه حل های بهتر و مناسب تری نیز داشته باشید. فراموش نکنید یک مورگیج بروکر فارسی زبان در کانادا شما را بهتر درک خواهد کرد. مورگیج بروکر در تورنتو/ کانادا وظایف متعددی دارد که با انجام آن ها به تسهیل دریافت مورگیج کمک میکند. به طور کلی مهم ترین وظایف یک مورگیج ایجنت به صورت زیر می باشد:

مشاوره اصولی:

ابتدایی ترین وظیفه و نقش مورگیج بروکر تورنتو این است که به متقاضیان مشاوره دهد تا بتوانند بهترین و مناسب ترین وام را انتخاب کنند. بنابراین این افراد می توانند با ارزیابی میزان اعتبار، درآمد، خانه مورد نظر و شرایط مالی خود بهترین مبلغ وام را درخواست دهند.

پیدا کردن وام:

از طرفی کارگزاران مورگیج ایجنت به بررسی بهترین وام ها می پردازند و مناسب ترین آن ها را براساس موقعیت بازار و شرایط متقاضی انتخاب می کنند.

تکمیل اسناد:

در ادامه به متقاضیان کمک می کنند تا مدارک و اسناد لازم برای دریافت وام مورد نظر را تکمیل نمایند. جلوگیری از نقص و ایراد در مدارک لازم موجب می شود تا روند دریافت وام سریع تر انجام شود.

ارتباط با بانک ها:

کارگزاران مورگیج ایجنت به واسطه ارتباط موثر و نزدیکی که با بانک ها و دیگر موسسات مالی دارند، می توانند انواع وام را مورد ارزیابی قرار دهند. همچنین در صورت درخواست می توانند ارزان ترین نرخ مورگیج را برای متقاضیان پیگیری کنند.

پیگیری وام:

در نهایت نیز آخرین وظیفه مورگیج بروکر این است که روند دریافت وام را پیگیری نماید.. همچنین تمام مراحل پرداخت، شرایط اصلاح وام و … را نیز باید پیگیری کند. یکی از مهم ترین و کلیدی ترین اقدامات مورگیج بروکرها ارتباط مستمر با افراد و بروزرسانی آنها در هر مرحله از فرایند اخد وام مسکن می باشد.

لزوم استفاده از مورگیج ایجنت

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چرا به طور مستقیم برای دریافت وام مسکن به بانک درخواست ندهیم؟ دریافت مورگیج در کانادا به دلیل قوانین متغیر و پیچیده این کشور روند بسیار سختی خواهد داشت. این فرایند برای افرادی که شهروند این کشور نیستند نیز دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل است که مهاجران و ایرانیانی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارند به یک مورگیج بروکر ایرانی نیاز دارند. این کارگزاران به راحتی می توانند شرایط ایرانیان را مورد ارزیابی قرار دهند و مناسب ترین وام را برای آن ها پیگیری نمایند.

به طور کلی ارتباط مستقیم مهاجران با بانک های کانادایی کار نسبتا سختی می باشد و احتمال شکست آن بسیار زیاد است. اقدام از طریق مورگیج بروکر ایرانی موجب می شود تا تمام پیگیری ها توسط کارگزاران انجام شود و در نهایت متقاضی با روند معمول دریافت وام مواجه شود. به همین دلیل است که امروزه اکثر ایرانیان، از طریق مورگیج ایجنت فارسی زبان در کانادا برای دریافت این وام ها اقدام می کنند.

مورگیج ایجنت در تورنتو

انتخاب مورگیج بروکر با تجربه

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام انتخاب مورگیج ایجنت باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب بهترین و مناسب ترین کارگزاری در این کشور است. امروزه با توجه به تقاضای بالای دریافت مورگیج در کانادا، کارگزاری های متعددی در مناطق محتلف کانادا راه اندازی شده اند. بهترین انتخاب برای هر فردی انتخاب یک مورگیج بروکر در نزدیکی محل زندگی خود می باشد. بنابراین با توجه به محل زندگی شما انتخاب بهترین مورگیج بروکر در ریچموندهیل، تورنتو و دیگر مناطق کانادا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. البته نزدیک بودن محل سکونت و یا محل کار شما با مورگیج بروکر صرفا سبب راحتی ارتباط بیشتر، تعامل بالاتر و انتخاب های بهتر خواهد شد.

به طور کلی از مهم ترین فاکتورهایی که هنگام انتخاب مورگیج ایجنت باید به آن ها توجه داشته باشید، می توان به موارد زیر اشاره داشت.

تخصص و تجربه:

از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای انتخاب مورگیج ایجنت میزان تخصص و تجربه کارگزاری در زمینه پیگیری و دریافت وام است. هر چقدر میزان تجربه و تخصص کارگزار بیشتر باشد، می تواند وام مناسب تر با نرخ بهره کمتری را برای شما دریافت نماید.

ارتباط با موسسات معتبر:

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید ارتباط کارگزاری وام با موسسات و بانک های معتبر است. هر چقدر این ارتباطات گسترده تر و نزدیک تر باشد، امکان دستیابی شما به وام مناسب تر بیشتر خواهد شد.

کارمزد و هزینه:

از مطابقت تعرفه هزینه و کارمزدهای کارگزاری با بازار مطمئن شوید.

نظرات مثبت مشتریان:

نظرات مشتریان قبلی کارگزاری را مورد بررسی قرار دهید. این موضوع می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با کیفیت کار مورگیج بروکر به دست آورید.

مشاوره اولیه پیش از انتخاب مورگیج ایجنت می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات دقیق تری از کارگزاری به دست آورید. بنابراین قبل از انتخاب کارگزاری حتما یک جلسه مشاوره درخواست نمایید و تمام نیازها و شرایط مورد نظرتان را با مهارت های کارگزار مطابقت دهید. همچنین شما میتوانید از طریق لینک زیر یک جلسه مشاوره رایگان برای دریافت مورگیج نیز با من داشته باشید.

مشاوره رایگان

پیوستن به گفتگو

یک دیدگاه در “مورگیج ایجنت”

  • admin

    خیلی مقاله خوبی بود،ممنونم

    پاسخ
  • افشین

    کاملا صحیح بود

    پاسخ

مقایسه املاک

مقایسه